Pie 6.c klases viesojas SIA “Personāla attīstības risinājumi” dibinātāja Dzintra Zālīte

7.martā pie 6.c klases skolēniem viesojās SIA “Personāla attīstības risinājumi” dibinātāja Dzintra Zālīte, kura dalījās ar savu pieredzes stāstu par uzņēmuma veidošanu, attīstīšanu un veiksmīgu tirgus iekarošanu un pozīciju nostiprināšanu. Skolēni uzzināja par uzņēmuma sasniegumiem, krīzes posmiem un to ieguvumiem, nepieciešamajām prasmēm un vēlmi nemitīgi un nenogurstoši mācīties, pilnveidoties un ļauties pārmaiņām. Lai veiksmīgi dotos mērķa virzienā, Dzintra mudināja skolēnus uzdrošināties darīt, daloties ar savu moto: “Think big or go home”.
Stāsta beigās notika neliela viktorīna, kuras ietvaros divi uzmanīgākie klausītāji saņēma dāvaniņas, kā arī visi – vēlējumu sapņot un pārvērst sapņus par īstenību ar multfilmas “Turbo” citātu: “Neviens sapnis nekad nav par lielu, neviens sapņotājs – par mazu”. Paldies Dzintrai par vērtīgo tikšanos!

Informāciju sagatavoja sociālo zinību un vēstures skolotāja Inga Šteinberga