2.b klase viesojas Siguldas novada pašvaldībā

Sociālo zinību tēmas ietvaros 2.b klase devās uz Siguldas novada pašvaldību, lai noskaidrotu, kas ir pašvaldība, kāpēc vajadzīga un kā tā darbojas. Ciemošanos sākās Siguldas pilī. Skolēni apmeklēja spoku, uzbūvēja pili, apskatīja Siguldu no pils torņa augstumiem, apmeklēja pagraba velves.
Vislielāko sajūsmu bērnos raisīja iespēja tikties ar Siguldas novada pašvaldības Domes priekšsēdētāju Linardu Kumski un priekšsēdētāja vietnieku Kristapu Zaļo! 2.b klases skolēni bija sagatavojuši jautājumus gan par Siguldu, gan par priekšsēdētāju un viņa vietnieku. Piemēram, bērni gribēja zināt, kura ir Siguldas lielākā problēma, bet tikpat svarīgi bija uzzināt, cik garš ir priekšsēdētājs un vietnieks un kas viņiem garšo, tāpat bērniem bija iespēja paviesoties abu kabinetos! Paldies par atsaucību! Ejot uz skolu, varēja dzirdēt bērnus sakām: “Mums ļoti, ļoti patika!”

Informāciju sagatavoja 2.b klases audzinātāja Ilona Balode