4.c klase dodas ekskursijā uz Cēsīm

22.martā 4.c klase devās ekskursijā uz Cēsu kosmosa izziņas centru. Skolēniem bija iespēja pārbaudīt savas zināšanas gan par planētām , gan pierādīt savus spēkus mehānikas un loģikas uzdevumos. Skolēni uzzināja, ka kosmonauti var audzēt aļģes un zivis kosmosā, pabija kosmosa stacijā un iejutās kosmonauta lomā, izbaudīja, kā ir gulēt kosmosa kuģī un kā to vadīt. Skolēni sadalījās grupiņās un pēc katra posma bija jāsniedz atgriezeniskā saite, atbildot uz jautājumiem. Atbildes skolēni ieguva, veicot izziņas uzdevumus un spēles. Diena pagāja nemanot! Pēc nodarbībām kosmosa centra kafejnīcā dzimšanas dienā tika sveikta Annija un ieturēta garda maltīte, Annija visus pacienāja ar konfektēm. Tā kā uz Cēsīm klase devās ar vilcienu, tad no stacijas uz kosmosa centru turp un atpakaļ gāja kājām – izdevās laba pastaiga! Atpakaļceļš tika mērots ar satiksmes autobusu – jauna pieredze skolēniem. Diena bija patiešām piepildīta un lieliska!
Sirsnīgs paldies Gļeba tētim par pusdienu paku nogādāšanu stacijas laukumā un Betijas māmiņai par līdzi došanos un ceļa rādīšanu! Paldies Laurenču sākumskolas vecāku atbalsta biedrībai par finansiālu atbalstu!

Informāciju sagatavoja 4.c klases audzinātāja Agita Kalniņa