Latvijas Skolu šaha olimpiādes Vidzemes atlases sacensības

Šī gada 16.aprīlī Valmierā norisinājās Latvijas Skolu šaha olimpiādes Vidzemes atlases sacensības.

1.-4.klašu grupā ceturto vietu ieņēma Teodors Jēkabs Krastkalns (4.a), kas šoreiz palika pus soļa attālumā no ceļazīmes uz finālsacensībām. Šajā grupā 7.vietu izcīnīja Kaspars Nēliuss (3.d), zaudējot tikai un vienīgi pirmo trīs vietu ieguvējiem, savukārt mūsu komandas jaunākais dalībnieks Edvards Lipskis (2.a) 21 dalībnieka konkurencē ieņēma 11.vietu, apsteidzot virkni vecāku un pieredzējušāku dalībnieku. 5.-9.klašu grupā savu labāko sniegumu šoreiz neizdevās parādīt Aivaram Veidemanim (6.b), kas skaidrojams ar ļoti nopietno konkurenci, savukārt Kārlis Vanags (5.a), praksē pārbaudot hipotēzes par dāmas nemirstību un laika mūžīgo raksturu, 27 dalībnieku konkurencē ieņēma 13.vietu. Turnīrs kalpoja par labu atskaites punktu paveiktajam darbam un uzrādīja virzienus, kuros jāturpina strādāt.

Informāciju sagatavoja šaha skolotājs Jānis Vanags.