Laurenču jaunie šahisti viesojas LU Lielajā aulā

Par godu Latvijas Šaha savienības dibināšanas simtgadei 2024.gada 13.aprīlī LU Lielajā aulā norisinājās bērnu un jauniešu šaha turnīrs, kur medaļas tika sadalītas trīs ieskaites grupās.
Mūsu skolu pārstāvēja pieci jaunie šahisti – Edvards Lipskis (2.a), Kaspars Nēliuss (3.d), Teodors Jēkabs Krastkalns (4.a), Kārlis Vanags (5.a) un Aivars Veidemanis (6.b). Spraigajās cīņās netrūka nedz uzvaras prieka, nedz zaudējuma rūgtuma, nedz emocionāli grūtu komandas biedru savstarpēju dueļu. Kopumā komanda nostartēja godam: B2 grupā (U-10) ar 5.5 punktiem no 7 bronzas medaļu izcīnīja Edvards Lipskis, bet stabilu vietu tabulas augšdaļā – 9.vietu 32 dalībnieku konkurencē – ieņēma Kaspars Nēliuss. B1 grupā (U12-U16) Aivars Veidemanis un Teodors Jēkabs Krastkalns cīnījās godam un guva vērtīgu pieredzi, ieņemot attiecīgi 8. un 11.vietu 15 dalībnieku konkurencē. Savukārt sudraba medaļu šajā grupā ar 5 punktiem no 7 izcīnīja Kārlis Vanags.