5.a klases skolēni 3.maijā piedzīvoja neaizmirstamus mirkļus, dodoties uz Rīgu.

Pievērsām uzmanību atjaunotajam Rīgas cirkum, apskatījām Pareizticīgo katedrāli, piestājām pie Oskara Kalpaka piemiņas vietas. Tālāk ceļš veda uz Rīgas Arēnu. Lai turp nokļūtu, vajadzēja apgūt prasmes orientēties pilsētā pēc Google Maps.
Arēnā vimoja īstas hokeja spēles kaislības. Ar īpašām emocijām līdzi jutām sportistiem, sekojot spēlei Latvija – Norvēģija. Novērtējām, ka spēle bija spraiga. Īpaši pārsteigti bijām par vārtsarga Elvja Merzļikina talantu. Izbaudījām īstu hokeja līdzjutēju garu. Arī mēs bijām tērpušies faniem atbilstoši. Kāds prieks pārņēma, kad bija iespēja nofotografēties ar talismanu Ezi.
Paldies vecāku atbalsta biedrībai par iespēju iegādāties biļetes. Paldies arī Skolas padomes priekšsēdētājai Madarai Vanagai. Paldies Andim Staģim, kurš par mums rūpējās klātienē. Paldies vecākiem, kuri mūs visus vēlā vakara stundā nogādāja mājās.
Mūsu atziņa – piedzīvojām pozitīvas emocijas un Latvijas svētku laikā izbaudījām īstas kopības sajūtas

Informāciju sagatavoja klases audzinātāja Anta Paula.