6.b klase Lietuvā

Šajā mācību gadā 6.B klase, agrāk nekā pārējās klases, devās pēdējā kopīgajā klases ekskursijā kā Laurenču sākumskolas skolēni.

Izlēmām, ka mūsu galamērķis būs Lietuva.
Vispirms devāmies uz delfināriju, lai baudītu delfīnu šovu, kas ir piedzīvojums visiem, neskatoties uz vecumu. Delfīni uzstājas un aizkustina līdz asarām teju katru. Tie ne tikai, peldot meta šļakatas pa gaisu, bet arī dziedāja, spēlēja bumbu, zīmēja un gaidīja no mums visiem skaļus aplausus.

Pēc delfīnu šova devāmies uz jūras muzeju, kurš iekārtots 19. gadsimta cietokšņa ēkā un tajā apskatāma daudzveidīga zivju sugu ekspozīcija. Pirms vairākiem gadiem rekonstruētais jūras muzejs ir brīnišķīga vieta, lai redzētu dažādas krāsainas zivis un citus ūdens iemītniekus.

Dienas noslēgumā apmeklējām skaisto Lietuvas kūrortpilsētu Palangu, kur bērniem bija iespēja iepazīt pilsētu un baudīt nelielas ielas atrakcijas, drosmīgākie sēdās panorāmas ratā, lai pilsētu redzētu no putna lidojuma. Tāpat aizgājām uz Palangas molu, kas stiepjas jūrā 470 metru garumā.

Paldies manai 6.b klasei par kopā pavadīto laiku.

Klases audzinātāja Anete Štolca.