Laurēna sestdiena – pankūku brokastis

31.augustā Laurenču sākumskolā norisinājās sirsnīgs un garšīgs pasākums – pankūku brokastis. Neskatoties uz lietaino laiku, skolēni un viņu vecāki ieradās kuplā skaitā, lai kopīgi baudītu gardas pankūkas un pavadītu laiku draudzīgā atmosfērā.

Pateicamies ikvienam, kurš, spītējot ne pārāk labvēlīgajiem laika apstākļiem, atrada laiku un motivāciju pievienoties. Jūsu klātbūtne padarīja šo rītu īpaši siltu un prieka pilnu. Lai arī ārā lija lietus, iekšā valdīja siltums un patīkama rosība. Šādi brīži stiprina mūsu skolas kopienu un rada neaizmirstamas atmiņas, par kurām mēs visi varam būt pateicīgi.

Sakām lielu paldies visām ģimenēm, kuras izvēlējās šo rītu pavadīt kopā ar mums, kā arī Laurenču sākumskolas darbiniekiem par palīdzību pasākuma organizēšanā!

Liels paldies Laurenču sākumskolas vecāku atbalsta biedrībai par finansiālo atbalstu.